Serwis

Nasz dział serwisu składa się z doświadczonych techników i inżynierów, którzy dzięki długoletniemu doświadczeniu szybko uporają się nawet z bardzo uciążliwymi usterkami. Dzięki temu zyskają Państwo cenny czas i pieniądze.
     
Serwis kserokopiarek, serwis drukarek i serwis urządzeń wielofunkcyjnych prowadzimy już od 2000 roku. Długotrwałe relacje z naszymi klientami są potwierdzeniem naszej solidności i rzetelności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy bardzo korzystne warunki umowy Serwisowo-Materiałowej (SM). Dzięki podpisaniu takiej umowy mogą Państwo w znacznym stopniu obniżyć koszty związane z przepływem dokumentów. Więcej szczegółów udzielimy drogą mailową.

KLIKNIJ TUTAJ aby wysłać maila z zapytaniem o umowę SM

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na przetwarznie danych osobowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności
akceptuje